biuro@solar-one.pl
+48 693 123 215‬
AUDYT • PROJEKT • WYKONAWSTWO

Informacje o nas

Firma SOLAR ONE zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym instalacji fotowoltaicznych, baterii słonecznych, kolektorów słonecznych, lamp ulicznych solarnych, turbin wiatrowych, pomp ciepła, domowego i przemysłowego oświetlenia LED.

Wspólnie zrealizujemy Twoje słoneczne projekty

Zdjęcie dach 02
Przy realizacji inwestycji kładziemy głównie nacisk na niezawodność i wieloletnie bezawaryjne działanie montowanych przez nas urządzeń. Jesteśmy przekonani, iż jest to klucz do sukcesu promowanych przez nas technologii oraz satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów na długie lata. Dlatego oferujemy rozwiązania wyłącznie na bazie produktów renomowanych i sprawdzonych producentów.
Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy gotowi podjąć się realizacji każdego projektu instalacyjnego – od pojedynczych systemów, po kompleksową realizację instalacji grzewczych i elektrycznych w budynkach mieszkalnych, firmach, gminach, kościołach oraz obiektach użyteczności publicznej.
Każdy projekt traktowany jest przez naszą firmę indywidualnie i wykonywany jest w sposób najbardziej dostosowany do potrzeb i oczekiwań Klienta. Oferujemy przy tym fachowe doradztwo w zakresie określenia potrzeb i parametrów, jakie powinno spełniać dostarczone rozwiązanie.
Zdjęcie lampa 01

Bezpłatne konsultacje

Prowadzimy bezpłatne konsultacje w domach, firmach, gminach, kościołach oraz przeprowadzamy naszych klientów przez całą procedurę dotacji. Nasi pracownicy – doradcy klienta, projektanci, instalatorzy oraz serwisanci są cały czas do dyspozycji Klienta, uczestniczą w ciągłych szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę na temat produktów jak i instalacji solarnych i wiatrowych .
Zamów bezpłatny audyt

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym:

logo ekosolary
lumiax logo
leapton logo
logoventus
phone-squareenvelopeenvelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram