biuro@solar-one.pl
+48 693 123 215‬
AUDYT • PROJEKT • WYKONAWSTWO

Instalacje solarne

Twoja prywatna energia ze słońca

zdjęcie solary szerokie
Oferujemy instalacje fotowoltaiczne, czyli zestawy urządzeń zawierające m.in. ogniwa fotowoltaiczne, falowniki, dzięki którym możliwe jest wytwarzanie energii elektrycznej bezpośrednio z promieniowania słonecznego. Dziś to ekologiczny i ekonomiczny sposób na to, aby stać się niezależnym w zakresie wytwarzania energii. Umieszczona na dachu domu, garażu, magazynu czy innego budynku mała elektrownia pozwala w wyraźny sposób obniżyć rachunki praktycznie do zera.
zdjęcie solary dach
Nasza firma proponuje Państwu panele słoneczne japońskiej firmy "Leapton Energy Co Ltd", która specjalizuje się w produkcji wysokowydajnych, monokrystalicznych modułów PV w technologii ogniw połówkowych ( half-cut-cells). Moduły fotowoltaiczne są odporne na mgły solne, opary amoniaku, tarcia piasku i grad. Również wytrzymałe na silny wiatr oraz obciążenia śniegiem. Montując odpowiednią instalację fotowoltaiczną redukujesz rachunek za prąd do minimum.
Na wydajność paneli fotowoltaicznych ma wpływ wiele czynników, takich jak: odpowiednie miejsce montażu, dobór właściwych elementów i parametrów modułów fotowoltaicznych czy odpowiedni montaż. Ich uwzględnienie przy planowanej inwestycji pozwoli na osiągnięcie dużej wydajności instalacji, co zaowocuje w przyszłości dużymi oszczędnościami.
Jedną z niewątpliwych zalet fotowoltaiki jest możliwość zamontowania instalacji generalnie w każdym miejscu.
zdjęcie dachu z solarami
Zamów darmowy audyt

Przykładowe realizacje

phone-squareenvelopeenvelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram